Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tiscali mail

při otevírání příloh v tiscali mail mě naskočí červená hláška30...Nelze namapovat zprávu v paměti. (30)....,a nejde mě zpráva otevřít,čím to je,čím to je?Poradí mě prosím někdo jak se do zpráv,nebo do příloh dostanu,všechno fungovalo normálně,žadný softver,antivir,ani nastavení mailu jsem neměnil.Děkuji za pomoc!

jiné prohlížeče jsou na firefox.czilla.cz, nebo tuším myopera.com - ve zprávách vpravo bývá občas odkaz.
ale jde o něco jiného - je jen otázkou času kdy ztrátové tiscali úplně opustí zdejší trh, to znamená že prodělečný freemail přestane jaksi sám od sebe fungovat jako první. založ si schránku kdekoli jinde, a až se ti podaří na tiscali dostat, přepošli si důležitou poštu pryč, potom jim udělej pápá.