Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Batoh na notebook

Zdravím, sháním batoh na notebook. Má někdo zkušenosti s tímto batohem product.jsp? Líbí se mi, ale zajímalo by mě, jestli nebude překážkou popruh jen přes jedno rameno, jaké je polstrování atd. Případně jaký jiný byste mi doporučili pro notas 15,4"?

s jednym zavesenim mi to pride ako somarina .. ja mam klasicky od Intelu .. z dvoma oddelenymi vakmi a mnozstvom malych vreciek uz rok a som max. spokojny, .. na internete som ho ale nenasiel, asi to bola nejaka obmedzena edicia, viem ze som ho dostal ku notebooku ...