Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháníte GF 8800GT?

a pokud uvažujete o upgradu celé sestavy nebo o novém vymakaném kompu,
tak se mrkněte na sestavu:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512008 R000000FJW

Dostupná by měla být od 17.12, skončila v testu Computeru druhá
za sestavou Barbone Neophyte, která je ovšem dodávaná s 64b Vista,
na které nepoběží některé aplikace, 2GB RAM, což je u 64b Visty
nesmysl, CPU je Quad 6600, který se taky zrovna moc nevyužije.

Kdo nechce čekat, tak totožná sestava jen s jinou skříní je skladem:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508 R000000FXI

No v tom je ten problém já nerad benchmarkuju protože mě nebaví čekat když chci zkoušet jak jedou hry :-)

V 3dmarku 06 v 1.2 10980 bodů je to Gigabyte na základních taktech.CPU core2duo 6750

V práci jsem kartu zkoušel jestli funguje na nějaký amd BE -1600 což je skoro nejlevnější jednojádro 2,2ghz a nedosáhlo to ani 6000. Takže si myslím že to pro starší procesory typu AMD 64 3000+ moc smysl nemá. Těžko ale soudit podle jednoho benchmarku.

ja som mal dnes moznost si ju ohmatkat, 8800GT, 512 MB RAM (DDR3) dodana s Company of heroes. docela fesanda, skoda ze nepoputuje do mojho case-u. predajca, u ktoreho som ju videl ju objednaval pred 3 tyzdnami a pribliznu cenu urcil na 8.500,-sk. dost padny dovod, preco sa u mna este hodne dlho neobjavi. :-)

Dík za typ. Rád uvítám jakýkoliv link jak na zajímavé stránky,tak na zbožíí cenově i jinak zajímavé.Dobrá rada ušetří čas i peníze a jestli z toho máš provizi,tak jsi nejen znalý, ale i dobrý obchodník a na závistivce hod´ bobek.:-D