Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Konvertování *.mdf a *.mds do *.iso

Potřeboval bych překonvertovat tyto formáty do klasického *.iso. Mám na to MagicISO, ale nevim jak to udělat. Navíc bych do toho image potřeboval ještě přidat nějakej soubor. Problém je ale v tom, že nevim jak to mám přesně udělat. Pokud vim, tak jeden bez druhýho nemůže fungovat. Ale MagicISO mi nechce otevřít ani jeden. Následně to budu chtít i vypálit a s *.iso už mám zkušenosti, tak bych to chtěl dělat přes to. Nevíte jak na to?

máš pravdu, sem to ale blbec, asi je to nějaký poškozený, páč všechny ostatní mdf a mds jdou. thx, sem lama :D