Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP4 prehravac

Zdravim..chci se zeptat jestli nejaky mp4 umis formatama avi?a nebo spis s jakymi formaty muze mp4 fakt ja jsem uz na neco koukal ale moc toho nebylo pls poradte

Na to by si potřeboval spoustů kodeků, ale myslím, že něco co přehraje standardní DIVX nebo XVID by nebylo problém vyrobit.
2Pavel: MP4 je také kontejner, a to z toho důvodu že je v něm obsažená jak zvuková tak obrazová stopa, a kontejner MP4 to slučuje do jednoho souboru.