Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP4 prehravac

Zdravim..chci se zeptat jestli nejaky mp4 umis formatama avi?a nebo spis s jakymi formaty muze mp4 fakt ja jsem uz na neco koukal ale moc toho nebylo pls poradte

Mp4 přehrávač je přehrávač videa (filmů). Ano, film obecně přehrát půjde, konkrétně pak záleží na kodeku audia a videa a kontejneru. Film se do mp4 přehrávače zkopíruje stejným zplsobem, jako např. na flashdisk.

Pavel