Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na čem přenášet mp3?

AHoj, chtěla jsem se zeptat na radu: pro přenos mp3 je lepší si koupit rovnou mp3 přehrávač nebo flash disk? nemám s tím zkušenost, kdo mi poradí nevýhody a výhody? Moc děkuji :?:
Změna předmětu, původně: mp3 (karel)

jestli MP3 přehrávač podporuje Mass storage (tím nemyslím parodii na podporu mass storage v podání některých Sandisků, které vyžadují WMP11, aby mass storage fungoval), tak je to jedno.
Spíš je lepší flashka. Za stejné peníze si koupíš větší a přeneseš najednou víc hudby. Akorát si to teda neposlechneš, ale to je jasné. :-)

:-) Přehráč je primárně určen pro přehrávání tedy obsahuje baterku/akumulátor, sdířku na sluchátka, talčítko play...(většinou na něm jde přenášet libovolná data)
Flash pamět je pouze napřenášení dat - nehraje, nejde kam stračit sluchátka...

Flash jsou pochopitelně levnější, nemají elektroniku, která je nutná pro hraní.

S tim,že pochopitelně existují různé klony mezi mp3/flash diskem. Případně přehrávače bez paměti, kam můžeš připojit flashdisk a pak to slouží jako přehrávač.

též se kloním k využití šikovných karet - pokud jde hlavně o nějaké přenášedlo, a domácí foťák / dvd přehrávač / notebook / mobil* je vybaven sd slotem, je dobré zůstat kompatibilní a rozhlížet se po něčem takovém

*) mobily používají verzi sd micro, jde spíš o možnost kompatibility se zbytkem krámů, když honem potřebuješ přenést médium jinam. jinak pro nezalamovací karty nosím v kapse foťáku čtečku

kdyby mělo jít o přenášecí databanku typu mobil, přehrávač nebo foťák, podívej se do parametrů že umí režim "usb mass storage device".

Všem děkuji za odpovědi a dokonce jsem tam našla i ty (asi 2 z těch všech) pro mě cennější. Tak díky.
PS. A co modrá kabelka, modrá je dobrá :-)
Tak příště! Jo a PS. nakoupila jsem flashku, konec pohádky.