Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na čem přenášet mp3?

AHoj, chtěla jsem se zeptat na radu: pro přenos mp3 je lepší si koupit rovnou mp3 přehrávač nebo flash disk? nemám s tím zkušenost, kdo mi poradí nevýhody a výhody? Moc děkuji :?:
Změna předmětu, původně: mp3 (karel)

Všem děkuji za odpovědi a dokonce jsem tam našla i ty (asi 2 z těch všech) pro mě cennější. Tak díky.
PS. A co modrá kabelka, modrá je dobrá :-)
Tak příště! Jo a PS. nakoupila jsem flashku, konec pohádky.