Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS navigacia?

Ahojte, chcel by som poradit nejaku gps navigaciu s rozumnym pomerom cena/vykon. Ak mate nejake osobne skusenosti s urcitymi typmi, tak sa necham velmi rad inspirovat....dakujem!!!

Nevim jakou doplnkovou mapu dodava Garmin pro svoje Nuvi na Slovensku, u nas je to Topo Czech (a Atlas 10). Ovsem to co je prezentovano jako vyhoda proti ostatnim znackam je naopak z nouze cnost. Mapy Navteq vychodni Evropy stale za mnoho nestoji a tak Garmin tyto mapy dodava, aby udrzel aspon jakous takous konkurenceschopnost. To bys mel zvazit, pokud chces navigaci pouzivat hlavne v aute.