Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění videa v přehrávači se restartuje počítač

Zdravím vespolek, vyskytl se takový problém. Spustil jsem si video ve Windows Media Playeru, video asi 2 sekundy běželo a najednou se cukl zvuk, naskočila modrá obrazovka a restartoval se mi počítač. Zkoušel jsem reinstalovat ovladače na grafiku, DirectX i kodeky ale pořád marně. A toto dělá i při spuštění hry, kdy se spouští úvodní intro tak to udělá to samý.

Mám odkaz na tu modrou obrazovku, fotil jsem jí mobilem:
Ta modrá obrazovka

A ještě tu mám vytípnutou jednu obrazovku, je to chybová zpráva od Windowsu:
Chybová zpráva

Nevíte někdo co s tím, jak to opravit? Jsem bezradnej. Díky za jakoukoliv odpověd.

„Modrá“ mě pořád ničí, můžete mi někdo mooc prosím pomoci ? PC „spadne“ po spuštění jakéhokoliv videa (chyba : stop: 0×0000000A (0×00000016, 0×00000001c, 0×00000000, 0×80502392))
Tento stav jsem měl také v 12/07, zformátoval jsem HDD(odebral oddíl) znovu nainstaloval systém a vydrželo to tak 1 měsíc OK. Teď už to zase blbne.

Antivir nic nenašel, memtest+test základní desky, kontrola HDD také OK. Jiný přehrávač videa taky nic.

PC : deska ASUS M2N-SLI Deluxe, CPU AMD Athlon 64X2 5200+EE, Geil RAM DDR2 2×1GB, HDD SATA WD 320 GB, grafika ASUS EN8500GT silent/htp/512, win XP SP2

Na jednom fóru jsem našel odkaz na podobný problém, který mohl být způsobený ovladačem graf. karty. Zkusil jsem odinstalovat ovladač a stáhl jsem poslední verzi – to ale problém nevyřešilo. Když ale odinstalaluju ovladač graf. karty a nechám tam pouze ovladač který si tam dají XP – video funguje a PC nepadá.

Mooooc prosím o tipy jak se toho už konečně zbavit. Díky

měl jsem stejný problém, vyřešil jsem ho následujícím postupem: v nastavení monitoru je záložka ASUS, tam vypnout ASUS Splendid a je po problému.
Pro méně zdatné:
1. pravý klik na plochu
2. záložka nastavení - upřesnit
3. záložka ASUS - ASUS Splendid
4. odškrtnout Enable ASUS Splendid

Snad jsem Vám pomohl

Diky, pomohlo to aj s vyriešením problému na mojom HP compaq.

Tiež sa mi po spustení videa objavila modrá obrazovka a reštartoval PC.

Jednoducho som postupoval ako si to napisal len ovladac som mal ATI namiesto ASUSu a tam som musel vojst este do ovladania ATI a cez Preferencie dat "Enable..."

Ešte raz díky :)