Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký notebook ?

Zdravím. Uvažuji o koupi notebooku za co nejmenší peníz. Prosím o radu co vybrat s poměrem cena- výkon.
Bude užíván hlavně doma a na chalupě, tak na výdrži baterie moc nezáleží.
Většinou internet, filmy, nějaké slušnější hry a komprimace DVD. ( Dvd Shrink, Clone DVD 2 a pod. )
>>>Asus<<<
>>>Acer<<<
>>>BenQ<<<
>>>Fujitsu Siemens<<<
>>>Hewlett Packard<<<
>>>Toshiba<<<

Popřípadě doporučte jiný za podobnou cenu.
Díky.

Na "slušnější hry" se nehodí ani jeden. Ještě tak ten Asus má grafiku, která aspoň bude nejmíň problémová ve 3D...
Pokud chceš, aby to hraní bylo aspoň trochu k něčemu a nebudeme uvažovat nejnovější "Pseudo DX10" tituly, tak potřebuješ aspoň http://www.alza.cz/notebook-asus-f3ka-ap012-d80978. htm

Nejlevnější ntb budou vždy velkým kompromisem.

Pokud bych si odmyslel hraní her, volil bych z nabídnutých tu Toshibu.