Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno necekane vypnuti

zdravim potrebovalbych poradit jak mam zastavit vipinani meho pc at delam do chci na pc tak se zniceho nic vipne ale ventilator bezi prehraty neni delato uz 2 dnem a kolikrat aji 2 za 30 min nevite nekdo jak to mam zastavit?!?prosim o pomoc
Změna předmětu, původně: necekane vipnuti (fromM2U)

S pocitacem ti uz poradil karel viac sa poradit neda. Uz sa tu (ne)vypinanie riesilo tolkokrat ze opakovat tie vsetky odpovede pochybujem ze niekoho bude bavit.

P.S. Ak sa ti to vypne samo od seba tak najpravdepodobnejsie je prehrievanie CPU (to ze si myslis ze to prehrate neni este neznamena ze CPU alebo nieco ine napr. chipset neni prehrate), alebo mas nejaky iny HW problem (napr. zdroj, grafika, alebo zakl.doska) to by si musel odsledovat postupnou vymenou ze co konkretne je vadne. Najprv skus PC prevadzkovat s otvorenym kejsom, a skontroluj ze sa tocia vsetky vetraky. Nemas nahodou graficku kartu len s pasivnym chladicom (bez vetraku)? A ked chces normalnu radu musis napisat viac informacii napr. presne ake su v tom PC komponenty a teplotu coho si uz sledoval (a ako) apod.