Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zprovoznění hry IL2-Šturmovik

Zdravím,
je pravda, že IL2-Šturmovik nejde spustit na Windows XP Home? Byla jsem se zeptat v JRC a prodavač mi řekl, že to nefunguje na XP. Chci se zeptat, jestli neexistuje nějaký patch nebo program, který by to případně mohl zprovoznit.
Předem děkuju za rady a odpovědi.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky
Změna předmětu, původně: Zprovoznění hry (karel)

Na PC s WinXP mi bez problemu chodi:
IL2 Sturmovik z Levnych knih za 149 Czk,
IL2 Pacific Fighters z L.K. za 299 Czk
IL2 Forgotten Battles z L.K. za 249 Czk
i posledni verze IL2 1946.
U toho posledniho se mi trochu sekaji (pri integrovane graficke karte)
nektere mapy, napr. Kijev, a to i pri snizenem rozliseni v Grafickem modu. Kdyby nekdo vedel typ, byl bych rad.

Bez ni by to neslo? Nejakou zmenou nastaveni v IL2 Sturmovik 1946?
Mam sestavu:

Procesor Intel Pentium 4 630 (3000 / 800 MHz, 2 MB cache), Box
Operační paměť Kingmax DDR2 2048 MB, 533 MHz (4x 512 MB)
Základní deska Asus P5LD2-VM, Socket 775, i945G
Grafický adaptér Integrovaný na základní desce
Síťový adaptér Integrovaný na základní desce
Zvukový adaptér Integrovaný na základní desce
Pevný disk Western Digital 160 GB, 7200 rpm, 8 MB cache, SATA/300
Optická mechanika DVD±RW LG GSA-H20L, DVD±R/±RW/RAM, Dual Layer
Disketová mechanika FDD 3.5", interní
Skříň EuroCase 5410 400 W, černo-stříbrná

Klávesnice Genius KB-10X, PS/2, černá
Myš Genius Netscroll EYE, USB + PS/2, kovová barva

Operační systém Microsoft Microsoft Windows XP Home, Cz, OEM

Cena bez DPH 16 802,65 Kč
Cena s DPH 19 995,20 Kč

provozoval sem il2 1946 na integrovane grafice intel GMA 950 (+ celeron core2duo D420) - podporuje DX9c a v 1024*768 16bit , stredni mraky a jinak vsechno full je to v poho, ted mam tyden ATI saphire HD2600XT za 1999,- a presel sem na 1600*1200 a vse full/excelent a nezadychal sem komp ani ve 40lidech na netu :) takze si rochniim :) mam 1GB ram a core2duo E2140