Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou domácí pekárnu

Dotaz na vysavač zde již byl,tak se ptám všech co mají zkušenost s domácí pekárnou,prohlédl jsem pár odkazů,čas pečení bývá kolem 3 hodin,příkon 800 W,předpokládám,že těch 800W to nebere stále a teplotu udržuje nějaký termostat.Tak jestli se to vyplatí nebo ne,kladné i záporné zkušenosti,třeba i značku.Dík všem.

Googlem jsem se nedokázal překousat, nebo možná správně zeptat :-)

Co tak zjišťuju, tak se kupovaný směsi moc nevyplatí vůči chlebu z obchodu, ale když si doma člověk směs naváží a namíchá sám, tak to vyjde levněji. Bráchova "potenciální manželka" doma chleba dělá a tvrdí, že je levnější si to doma navážit sám, než kupovat.
Je tu někdo, kdo mi to potvrdí?

Tuhle hlášku prostě miluju. Ono ani to pokračování zápisu Liptákovské kroniky není špatný (promiňte Mistře jestli Vás nebudu citovat přesně): "Zásluhou sedláků Spurného, Lízlera a Pudila má naše obec tři nejlepší kance v okrese. Toho roku se v Liptákově již nic zvláštního nestalo, pouze zemřela Vávrová Anežka, podruhyně z čísla 19 a manželům Henleinovým se narodil syn Konrád. "
Omlouvám se, nedalo mi to. :-D Božský Jára.
A teda k tématu: Dokud nás to bavilo tak jsme si pekli chleba v kachlových kamnech. Žádné směsi, trocha obyčejné mouky a byla to pochoutka.