Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou domácí pekárnu

Dotaz na vysavač zde již byl,tak se ptám všech co mají zkušenost s domácí pekárnou,prohlédl jsem pár odkazů,čas pečení bývá kolem 3 hodin,příkon 800 W,předpokládám,že těch 800W to nebere stále a teplotu udržuje nějaký termostat.Tak jestli se to vyplatí nebo ne,kladné i záporné zkušenosti,třeba i značku.Dík všem.

pečeme 3-5 x týdně, nepoužívám namíchané směsi - jsou drahé, peču z jednotlivých surovin a podle změřené spotřeby proudu a spotřebovaného "materiálu" vychází 1 kg chleba na 10-12 korun. Pekárna koupená v Tescu za 999,- Kč, naprosto vyhovuje.

Googlem jsem se nedokázal překousat, nebo možná správně zeptat :-)

Co tak zjišťuju, tak se kupovaný směsi moc nevyplatí vůči chlebu z obchodu, ale když si doma člověk směs naváží a namíchá sám, tak to vyjde levněji. Bráchova "potenciální manželka" doma chleba dělá a tvrdí, že je levnější si to doma navážit sám, než kupovat.
Je tu někdo, kdo mi to potvrdí?

Tuhle hlášku prostě miluju. Ono ani to pokračování zápisu Liptákovské kroniky není špatný (promiňte Mistře jestli Vás nebudu citovat přesně): "Zásluhou sedláků Spurného, Lízlera a Pudila má naše obec tři nejlepší kance v okrese. Toho roku se v Liptákově již nic zvláštního nestalo, pouze zemřela Vávrová Anežka, podruhyně z čísla 19 a manželům Henleinovým se narodil syn Konrád. "
Omlouvám se, nedalo mi to. :-D Božský Jára.
A teda k tématu: Dokud nás to bavilo tak jsme si pekli chleba v kachlových kamnech. Žádné směsi, trocha obyčejné mouky a byla to pochoutka.

Před vánocemi byla akce v Plusu na pekárny EU značky,koupil jsem ji a nelituji.Od té doby jsme chleba nekoupili.Můžu potvrdit že chleba vyjde i na míň než 10kč,protože si hlídáme akční slevy na mouku,byla i 5.50za kg.Taky si sám namíchám směs,je moře návodů a experimentů se nebojím.Ono teplý se to dá sníst vždycky.Ty kupovaný směsi jsou svinsky předražený a nic moc.A manželku k tomu nepustím.Jo a ta pekárna stála 1120kč.

Dnes jsem se bavil s lidma v práci, potvrdili mi, že obyčejná pekárna z Lidlu za 999Kč stačí a s tou akční cenou mouky je to přesně tak, jak píšeš. Když prej natrefí na mouku v akci, tak nakoupí hromadu a pak vyjde chleba fakt levně.
Takže už vím, co dám manželce k narozeninám, pokud to do léta vydržím a nekoupím to dřív :-)