Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení wapu na smartphone Blackberry 8700g

Zdravím,
nevíte asi náhodou, jak na BB 8700g zprovoznit wap? Nikde jsem o tom nic nenašel. Ono jde o to, že to jde možná pouze přes ten jejich placený Blackberry server, ale na druhou stranu možná to nějak jde, ale zkoušel jsem už vše možné...
Ono to není ani kde pořádně nastavit, mám tam pouze TCP a tam APN, už. jméno pro APN a heslo pro APN. Toť vše.
Mám SIM kartu od O2. Podle jejich návodu u ostatní telefonů jsem to TCP vyplnit zkoušel, ale bezúspěšně.
Kdybyste měl někdo nějaké návrhy, prosím pište!!!
Díky

Pokud používáš T-Mobile tak bych jednoznačně zkusil infolinku nebo značkovou prodejnu, tam ti pomohou, pokud se jedná o typ, který mají v nabídce.

edit: Aha máš O2, takže se zkus obrátit na ně, případně i na ten T-Mobile který má na internetu návod co všechno nastavit, a jen to změníš na hodnoty pro O2.