Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb přestalo šlapat

Při kopírování na externí disk se z ničeho nic kopírování ukončilo.Jindy šlo ok.Nejdou ani USB klíče.XP hlásí ve správci,že není driver.Když ho chci nainstalovat z cd k základní desce tak tam něco píše o servis packu 2 a nic.Nevíte jak na to?

pravděpodobně to píše že pro xp sp2 už není extra driver třeba, i když u exotických chipsetů (cokoli kromě intelu) není spoleh na nic.
- ve správci hw odeber usb řadič, restartuj ten krám, mělo by se to probrat.
- ve správci disků udělej pořádek a všechny cd/dvd mechaniky odsuň doprostřed nebo na konec abecedy, ať se nepletou do těch pár písmen zkraje, které wirdows pro usb hloupě přidělují. pokud máš disk rozdělený na šestiny, s nějakými nedůležitými oddíly udělej totéž.
- pak tam zaraz flashku, jestli se doinstaluje usb mass storage device (nebo tuším řadič velkopapacitních pamětí u via chipsetů).