Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nove operacni pameti

Chtel bych se zeptat jestli muzu do zakladni desky -MB ASUS M2N-E,soc. AM2, NF570U, GLan, PCIex, DDR2 vlozit nove ramky -A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition.Tak aby vse fungovalo tak jak ma.

Stačí tam paměti normálně strčit a případně je potom otestovat memtestem. Pokud bys je chtěl využít na maximum musel bys ručně nastavit rychlost a zvýšit jeho napští, mají automaticky rychlost 5-5-5-x nebo vyšší ruční 4-4-4-x při vyšším napětí(2,1v). Je to ale pro zkušenější...Já se na to momentálně vyprdl:-D