Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Media Player Classic a zvuk u DVD filmů

Zdravím,

vyskytl se u mě problém, když přehrávám DVD filmy na PC v Media Player Classic, tak nejde zvuk, všechno v pohodě se načte, obraz jde, jen ten zvuk. Ve VLC jde vše v pohodě, ale rád bych si pouštěl DVD ve MPC, ví někdo, kde může být problém?

Windows XP SP2, Verze MPC 6.4.9.0+ CZ

Všechny ukazatelé jsou na maximu, kodeky jsem žádné neinstaloval, protože jak VLC, tak i MPC mají svoje a vždy jsem přehrál vše bez problémů. Jen nedávno jsem přeinstaloval windows, nainstaloval MPC a zvuk nešel. Viděl bych to na nastavení MPC, zkoušel jsem ho odstranit a stáhnout jinou verzi, nic, tak jsem se hrabal v nastavení a taktéž nic.