Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit internet v Linuxu

Chtěl bych se zeptat,jak mám nastavit internet (Firefox) v operačním systému Linux...Zkoušel jsem: počítač-nastavení systému-síťové zařízení-síťová karta-upravit-nastavení statické adresy (kterou mám)-poté jsem zadal moji IP adresu a masku...a internet postřednictvím Mozilly Firefox mi stále nejde...Čím by to mohlo být a co bych měl ještě nastavit? Díky

Díky za pomoc,už se mi to podařilo...Ale ještě se zeptám na jednu věc - mám graf. kartu GeForce FX 5200,ovšem bez 3D podpory...Poradíte mi nějaký odkaz ke stažení spec.ovladače, abych ho mohl doinstalovat?