Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíž s Paragon Total Defrag 2008SE

Nainstaloval jsem si Paragon Total Defrag 2008 SE, což je Special Edition free,
jen stačí při instalaci zadat funkční mail, na který do 5 minut dojde klíč atd...
Po spuštění mi program ohlásí, že disk C není naformátován, ale druhý disk
vidí dobře. Nemůžu zkrátka provést defragmentaci na C.
Oba HDD jsou totožné, FAT32 a nemají po kontrole vůbec žádné problémy.
Samozřejmě jsem restartoval komp, stejně ale program nevidí ani jmenovku disku.
U druhého HDD vidí jmenovku v pohodě a volby v programu jsou aktivní.
Samozřejmě jsem zkusil nainstalovat program na HDD s WinME, jestli se třeba
program nechová jinak, ovšem na WinME program nefunguje.
Na stránce výrobce jsem se ve FAQ + fóru nedozvěděl o tom nic, totéž v Helpu programu.
Patrně by pomohlo odpojit druhý HDD, ale takhle to nechci řešit samozřejmě.
Není to moje životní priorita, mám i jiný free defrag program, jen se chci zeptat,
než napíšu výrobci. BTW, klasická defragmetace ve W2000 na 80GB HDD trvala 12 hodin,
spuštěná z WinME 4 hodiny. Uvítám jakékoli rady kromě používej jiný program.
OO Defrag nechci ukrást, chci rozchodit tenhle program.

V žádném případě nedoporučuji instalovat. Já si zakoupi časopis computer, kde je tento program v plné verzi. Po spuštění defragmantance se mi počítač asi po 20 minutách vypnul. po opětovném zapnutí mě přivítala hláška NTLDR nenalezen. Po několika pokusech resetování bookování instalačního disku a 3 hodinách nadávání a telefonování známým, jsem počítač zabalil a odvezl do servisu na opravu. Program opravdu počítač vyčistil dokonale, přišel jsem o hodně souborů, fotek, filmů atd. Takže pokud se chcete pobavit, tak si ho nainstelujte. A divím se že takový šit program si dá časopis Computer na dvd a doporučuje ho svým čtenářům.

přišel jsem o hodně souborů, fotek, filmů atd.

3 hodinách nadávání

Doufám, že jste alespoń 1 hodinu nadávání věnoval sobě. Komu na vlastních datech záleží a nechce o ně přijít, tak ZÁLOHUJE. Pak ho žádnej program nemůže zaskočit.

A soudit kvalitu programu podle toho, že zrovna tobě nefunguje, ehm, to je přinejmenším odvážné. Kdoví, v jaké stavu jste měl systém, ale hlavně že se pak všechno svede na na šit program.