Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook - nejsou psát znaky ň, ď, ť

Dobrý den, když chci do mejlu v outlooku napsat ň, ď, ť, třeba ve slově teď, alespoň, ... tak to písmeno se nenapíše. Zkoušel jsem i různé typy písma, ale nic. Když píšu ve wordu, icq, nebo do kalendáře v outlooku, tak je to bez problému. Děkuji za pomoc. dp

Změna předmětu, původně: psaní v outlooku - e-mail
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

HURÁÁÁÁÁ, UŽ TO FUNGUJE JAK MÁ!!!!
TECHNIK, OD KTERÉHO JSEM KOUPIL NTBK VOLAL NA MICROSOFT A PO DLOUHÉM HOVORU SE PŘIŠLO NA TO, ŽE NOTEBOOKY ACER MAJI "E SECURITY MANAGEMENT" A TEN SI NEROZUMÍ S OFFICE 2007, TAKŽE SE "E SECURITY MANAGEMENT" ODINSTALOVAL A VŠE JE OK!!!!

DÍKY VŠEM ZA ČAS A SNAHU
DANIEL

Měl jsem stejný problém na Microsoft Office 2010 pro podnikatele a mohl za to posraný předinstalovaný program PDF Complete. Všechny ty shity co jsou od výrobců předinstalovaný v noteboocích dělají jen potíže! Doporučuji vždy čistou instalaci windows bez ostatních reklamních programů nebo vše zbytečné odinstalovat. A pak vše funguje normálně ;-)

Mám troch podobný problém. V outlooku 2007 se mi v přijatých e-mailech, které jsou formátovány jako "prostý text", nezobrazují česká písmena s diakritikou, v textu vypadnou zde je vzor: V poadavek na pdn nov provozovny byl spne odesln. Samozřejmě jsem zkoušel změnit font písma v nastavení Outlooku, ale problém stále přetrvává. Nevíte někdo jak tento problém odstranit ?