Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguji prohlizece FF ani IE, sit vsak jede!

Zdravim, vyskytl se mi tento problem:

Mam net pres wifi a pouzivam wifi router .. internet jede. Na notebooku bez problemu, na stolnim PC taky jede, ale nefunguji prohlizece. ICQ spustim, dokonce kdyz Tento pocitac pouziju jako prohlizec tak se taky stranky bez problemu nactou. Ve FF i IE vsak ani tuk, vyskoci klasicka hlaska "spojeni preruseno". Zajimavy je, ze to ani dlouho nepremejsli, nesnazi se nenacist, hned vyskoci .. Ve firewallu problem nebude. Zkousel sem to i po jeho vypnuti..

Pokud nekoho neco napadne, tak budu stastnej kluk:) Diky moc za kazdej napad.
BartOOlomej

No vzhledem k tomu že jsi winsockfix zkoušel a nepomohlo to tak můžeš zkusit ještě v příkazovém řádku ping www.seznam.cz pokud si to přeloží na ip adresu a vypíše dobu kdy dosáhl seznamu můžeš směle odinstalovat antivir a firewall. Viděl sem například kerio spolu s nový nodem takhle šprajcnout internet.

Kerio je vůbec takový firewall, který není dle mně vhodný pro začátečníky /ani pro mě/.

K nforce4 a vyšším se taky dodával firewall - možná zkusit nainstalovat celý balík ovladačů čipset,lan/-nvidia to má v jednom balíku.

*** Nelze najit nazev serveru pro adresu 10.108.26.93: Non-existent domain
*** Nelze najit nazev serveru pro adresu 192.168.1.1: Non-existent domain
*** Vychozi servery nejsou k dispozici
Vychozi server: UnKnown
Address: 10.108.26.93