Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje mi instalace her

Dobrý den, používám win XP home a při instalaci her mi to napíše: The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk, a failed download ro a virus. You may want to contact the autor of this installer to obtain a new copy.It may be possible to skip this check using the /NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED). Nevím si s tím rady. Poradí někdo?

Je potěšující, když se dostaneme k úspěšnému řešení. Já osobně jsem rád, když tazatel oznámí, kde byla nakonec chyba, protože tím rozšíří obzory ostatním. Jen málo lidí se ozve s tím, jak nakonec vyřešili svůj problém. Takže milý Pokeristo, já děkuji, že ses o řešení podělil s náma. Ne každý to udělá.