Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojsky kon

neviete mi poradit prosim vas? podarilo sa mi stiahnut virus. antivirak mam NOD32, stiahol som si aj program TrojanHunter..dal som to obidvova niekolkokrat cistit, naslo to skoro vzdy nejaky vir. stale mi vyhadzuje bublinu z listy, ze mam virus, zapina webove stranky na antivirove programi, teraz mi vyhodilo tabulku - SECURITY CENTER, ze virus protection - not found. pritom NOD stale mam. neviete ci sa to da nejako odstranit? nejaky dobry program, alebo co.
diky moc.

no, myslim, ze sranda to nebude. vypada to dost seriozne. ked som teraz zapol comp, tak myslim, ze mi uz ani nenabehol spravne NOD. ked som ho zapol, a dal aktualizovat, tak mi stale vyhadzuje, ze to nie je potrebne. predtym to v pohode islo. a stale vyhadzuje tabulky o infiltracii, systemove upozornenia, ze to kopiruje informacie atd. som zvedavy, kedy mi uz uplne zamrzne.
ked dostanem toho parchanta, co to vyrobil do ruky, rozrezem ho na male kusocky. velmi male.:x: