Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIN95 a Internet

Potřebuju na PC486 s WIN95 (první vydání) rozchodit Internet, IE5.5 mám již nainstalován.
Při přidání TCP/IP protokolu to po mě chtělo CD WIN95, originál jsem tedy vložil do mechaniky, ale stejně to nemohlo najít plno souborů jako ping.exe a spousta dalších. Nevím tedy jestli se ten protokol nainstaloval dobře, vyplnil jsem IP, DNS, Gateway ale Internet pořád nejede.

Dělám někde chybu? Jak správně nainstalovat ten TCP/IP protokol? Odkud vzít ty soubory?

Prosím přítomné, aby si přestali vymýšlet když nevědí :-) TCP utility jako PING byly standardní součástí TCP IP stacku už od TCP/IP pro Windows 3.11, natož Windows 95. Notes2, máš špatné cdčko nebo je poškozený informační soubor Setupu, případě je Setup nehledá na cd ale na jiném instalačním umístění.

Je to originál CD, Windows95 úplně ta první verze, nemá v sobě zabudovaný ani Internet Explorer.
Při pokusu o instalaci mám nastavené ať to hledá na CD, tedy jednotce E: a nenalezne to.
Napadlo mě ty soubory odněkud sehnat (ale odkud?) zkopírovat je do toho PC a až je WIN bude chtít, tak na tu složku ukázat.. ALe odkud ty soubory vzít, to já nevím.