Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako reinstalovat Windows Mobile na Mio A701

Ahoj ludkovia,
ako mam reinstalovat (naformatovat, resetnut nastavenia) Windows Mobile 5.0 na smartphone Mio A701? Reinstal chcem spravit preto, lebo sa objavili problemy s fungovanim. vo smartphone-och sa orientujem velmi malo, preto sa ma pytajte, ak su potrebne dalsie informacie.

K Miu som dostal 2 CD, na jednom je MS ActiveSync 4.2 (nastroj na synchronizaciu s PC) a na druhom nejake pochybne "bonusove" aplikacie. nikde vsak windows. Dal som ho aj na reklamaciu, poslali mi ho spat, ze mam preinstalovat windows z CD. tam som ho vsak ja nenasiel.

ako na to? vdaka za napady. :-|

Zařízení s WM5 se zpravidla reinstalují provedením tzv. hardresetu.

Vdaka, hardreset skutocne pomohol:

Mitac Mio A701:

Make sure the device is turned off then press and hold the Down volume button and the End button at the same time. Release both buttons when the device vibrates. The unit will turn on automatically and the Setup Wizard will display. Follow the instructions to complete the
hard reset.

volny preklad: vypnut phone, stlacit 2 gombiky: Znizenie hlasitosti (na boku) a cerveny (zrusenie hovoru), prevedie sa hardreset, MIO sa spusti automaticky, spusti sa Setup, nastavia sa nejake veci a MIO je spat v tovarenskych nastaveniach.

Vrela vdaka za nakopnutie ;-):beer: