Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem licence WIN XP

Dobrý den,

dostal jsem od známých notebook s WIN XP, abych to opravil, nějak se pořád kouše a píše se:

win32k.sys page_fault_in_nonpaged_area .

Ani nevím ještě, jak to opravit, tak začínám počítat s eventualitou, že bych to celý vymazal a nainstaloval nový windows (doufam, ze problem nebude nekde v hardwareu).

Oni mají na notebooku nalepenou znacku s serialem Windowsu. Jenze nedostal jsem od nich i instalacni CD. Tak by me zajimalo, jestli bych nemohl nainstalovat Windowsy z myho CD a opsat tam serial z toho notebooku? Problem je, ze ja mam Windowsy cesky a oni maji jinej jazyk, jestli to nebude vadit?

Děkuju za odpovědi,

Vik

inštalačné cd môže byť hocijaké,ale verzie inštalovaného os musí byť zodpovedajúca verzii,pre ktorú bol vydaný príslušný produktový kod-platí to aj pre jazykovú verziu,nielen pre typ windows,inak to skôr či neskôr neprejde cez wga validáciu