Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Chci se zeptat mám grafiku ATI radeon HD 2600XT píšou tam že mám mýt zdroj 400W
mám 350W stačí to někdy se my stane že při hře konkretně Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare se my seká a pak se vypne monitor a pak se zase pustí ale dělalo to poprvé dneska po týdnu co hru hraji tak nevím ještě taková blbost do zdroje mám píchli i napájení monitoru předpokládám že to na zdroj nemá vliv

Co tenhle stojí 755,-

zdroj TRUST PW-5250 420W PSU LNBF, 24pin,26dB,12cm
420W PSU Low Noise Big Fan PW-5250

420 Watt power supply unit
Form factor: ATX 12Volt
Extra large 120 mm fan for optimal cooling with lower noise
Noise level 26 dB(a)
Input voltage: 220 - 240 VAC
Motherboard connector: 24 pin (detachable to 20 pin)
4-pin 12V connector
6x peripheral, 2x floppy drive, 2x S-ATA connectors
Passive Power Factor Correction (PFC)
Product size (H x W x D in mm): 85 x 150 x 140

nebo 946,-

zdroj KME PZD-400, P4-400W ATX 15cm LGA, SATA, PFC
Kvalitní zdroj, který uspokojí i náročnější.
- max.výkon zdroje 592,69W *)
- účinnost zdroje 80,61% *)
- 15cm horizontální větrák turbinové konstrukce odvádějící teplo přímo ze skříně s účiností 95% (nedochází k turbulenci)
- kontrola otáček
- 2x S-ATA
- ATA napájení
- LGA 24pin konektor (dvojitý konektor)
- pletená bužírka kabelu
- 1x externí vyvedení napájení 9V
- retail balení

) Uvedené výsledky jsou získány z měření v labopratořích v ČR zabývající se touto problematikou. Pro měření všech hodnot proudů, napětí a výkonů byl použit špičkový přístroj POWER ANALYZER NORMA 5000, který je speciálně určen pro výkonnovou elektroniku.
Obdobný produkt jiného výrobce F. model FX-500A dosahoval hodnot 544,14W a 74,07%.

nebo 962,-

Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-400PNF
Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-400PNF (rev. 2.2)

Economický ATX2.2 zdroj Fortron ATX-400PNF je full ATX zdroj s revolučním 12cm ventilatorem, který je po instalaci do PC umístěn přímo nad CPU. Tato pozice umozňuje zdroji nejefektivnejsí možný odvod teplého vzduchu z procesoru a celé PC skříně a to i při nižších otáčkách ventilátoru zdroje. Zdroje je vybaven 20+4 pinovým kablem pro napajení MB. Zdroj je plně kompatiblní s Intel Pentium 4 a posledními AMD Athlon XP PC sestavami.

Technická specifikace:

Rozměry 150x86x140(šxvxh mm)
PFC filtr Pasivni
Konektor HDD velký 4 ks
Konektor FDD malý 1ks
Konektor SATA 2 ks
funkce LowNoise Ano
Vypínač napájení Ano
Přepínač pro 110V Ne

Tak my v prodejně doporučily tenhle že prý je levný a spolehliví

MODECOM FEEL III-400ATX 400W,20+4PIN,P4,PFC,12cm
Napájecí zdroj 400W. Standardně vybavený konektory napájení 2x Seriál-ATA (pro harddisk), PCI Express (6ti pinový pro grafické karty), a univerzální 20/24pin pro základní desky. Důležitou vlastností je perfektní chlazení napájecího zdroje, které zajišťuje 12cm ventilátor s chromovanou mřížkou a stabilní výkon díky funkci pasivního PFC (korekce výkonového faktoru). Napájecí zdroj má taktéž antitiskratové, antipřepěťové a odrušovací filtry chránící m.j. procesor a základní desku před poškozením.

Technické údaje:

Vlastnosti zdroje:

1x univerzální konektor 20/24-pin pro napájení základních desek
Použití s ATX/ATX12V verze 2.2V
Konektor PCI-E - 1x
Konektor molex - 4x
Konektor FDD - 1x
Konektor P4 - 1x
Konektor SATA - 2x
Rozměry: 150 x 140 x 86mm
Termická kontrola rychlosti ventilátoru
Pasivní systém PFC (Power Factory Correction),
Hmotnost: 1,928 kg
Parametry prostředí:

Přípustný rozsah teplot během práce: 0oC až 50oC
Přípustný rozsah teplot během skladování: -20oC až 70oC
MTBF (průměrná doba mezi poruchami): >100 000 hodin při 25 oC
Vstupní parametry:

Napětí:230V střídavého proudu, manuální výběr
Frekvence napájecího napětí: 50 Hz
Vstupní proud: Max. 5A při 230 Vrms, 50Hz
Efektivita: 70% při plném zatížení a nominálním napětí
Spouštěcí proud: vrchní hodnota spouštěcího proudu menší než 100A při studeném startu při každém napětí
Certifikát bezpečnosti: CE

Výstupní parametry:

Maximální výkon 400W
Doba podržení: >16ms při plném zatížení a nominálním napětí
Doba zvedání: <20ms při plném zatížení a nominálním napětí
Zabezpečení proti přepětí na napětích: +3.3V, +5V, +12V
Zabezpečení proti přetížení: 140%
Zabezpečení proti zkratům
Signál „power good“: kompatibilní s TTL
Vstupní napětí číslo výstupu max. proud
+5V 1 18A
+12V1 2 10A
+12V2 3 13A
+3,3V 4 20A
-12V 5 0,5A
+5Vsb 6 2,5A

(1) Celkový výkon pro napětí : +3,3V a +5V nepřesahuje 135W
(2) Celkový výkon pro napětí : +12V1 & +12V2 nepřesahuje 240W