Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá Vánoční soutěž

V době od 26.- 30.12 bude v Poradně příspěvek s názvem

Vánoční soutěž 2007

i když soutěž bude téměř novoroční.
Autorem příspěvku bude má maličkost, takže nezakládejte podobné příspěvky, budou smazány a autor takového přípěvku bude vyloučen ze soutěže.

Vítězí autor první odpovědi. Výhrou bude starší originál hra - vítěz bude mít možnost výběru z několika titulů.

Ze soutěže jsou vyloučeni členové realizačního týmu Poradny a jejich rodinní příslušníci.
Můžu prozradit, že ani já nevím, kdy ho vypustím "do éteru".

Ze soutěže jsou samozřejmě vyloučeni členové realizačního týmu Poradny a jejich rodinní příslušníci.

Neplatí to doufám i pro nemanželské děti moderátorů, o kterých tito nevědí?

V opačném případě navrhuji, aby soutěžící předložili administrátorovi Poradny.net nejpozději ve lhůtě do tří dnů od vyhlášení soutěže originální vyhotovení testu DNA, potvrzujícího že jsou právoplatnými dětmi svých rodičů a ve kterém bude současně uvedeno jméno, příjmení a rodné číslo rodičů a jejich úředně ověřený podpis. Test nesmí být starší tří měsíců.

No tak včera se mi to na štepána nepovedlo ale včíl sem jak ten dán. Hele fuente bude ta hra schopná běžet i na něčem jiném než na windows millenium ? Každopádně bych uvítal spíš nějaký zaplacený lístek než hru..hry nehraju a pivio piju dál:-p:beer::beer: