Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizely popisy složek a fotek

Nevíte čím by to mohlo být,když mi v jedné složce zmizeli veškeré popisy složek a fotek jenom když mám zatrhnuto zobrazit miniatury.Už jsem to jednou měl a zpravila to snad nějaká klávesová zkratka.

Změna předmětu, původně: Zmizeli popisy složek a fotek (host)

Já to také nechápu. Zkusil jsem to na koši a nedělá mi to nic. Nemůže to být tím, že nepoužívám k otevření "dvouklik", ale jednoklik?
Když to udělám v Průzkumníkovi, označí se mi složky/soubory. Myší však označuji tažením a při nesouvislých se stisknutým Ctrl.

xp zobrazil u obrázků tvrdošíjně režim filmový pás. resp. náhled bez popisu a názvu. nepomohlo user nastavení. to se stávalo náhodně u složek s více obrázky. u lháře nebo vist už se to nestalo. pravděpodobně se bags pokakal. byla to náhodná věc. proč se nezamykají staré příspěvky? dřív to bylo...

edit// dobré dílo se podaří při nastalém problému. jinak si mačkejte, co chcete.