Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film v MP4, nejde zvuk

Ahoj, mám stejný problém, jen ty vaše odpovědi jsou o něčem jiném. Mám Zkonvertovaný a stažený film do MP4, film běží OK, ale bez zvuku, nevím co s tím, kodeky jsem použila, použila jsem všechno,co jsem k tomu našla, ale ať mi nikdo netvrdí, že si koupím přehrávač MP4 za 3litry a budu jeden film do něj tlačit měsíc s pomocí celé republiky.....Je to Fun Beat EM.450,prý novinka...nové je, že si opravdu vyhraješ, ale nic nenahraješ.....

Díky za pomoc, radu

ŽE to prý zvládne AVI/RM/MPG/ASF/WMV/MKV/DAT/VOB což je docela hezké spektrum. Z: Audio MP3, WAV -je jasné,že to je jen takový základní.
---------------------------------------- -------------
Zvuk ve videu bych udělal jako MP3 s konstantním tokem (CBR) a menším bitratem (do 128)a natvrdo zadat stereo(žadný jiný klony).
------
Obyčejný MP3 v něm přehraješ?

Nebylo tam nějaký ukázkový video se zvukem ,který hrálo? jestli jo -pokus se ho dostat do kompu a někam ho nasdílej(třeba www.edisk.cz)