Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni tv s pc

vim že toto tu je řešeno celkem mnohokrat ale přesne na toto jsem nenašel odpoveď na PC mam konektory VGA,DVI,TV-out a na televizi mam poze SCART tak jakou redukci by jste mě případně někdo doporučili. A kdyby to nahodou takto nešlo tak stejně premyšlím o koupi nové graficke karty tak kterou me na to doporučite

Ne, tohle ti nepůjde. To, cos našel je Kabel DVD Set, Scart - S-Video, 3.5 Stereo Jack, 10 m.

To je pro výstup videa S-Video a zvuku pomocí Stereo Jacka.

Ty potřebuješ výstup videa pomocí konektoru cinch. Ten kabel, co jsem ti ukazoval výše, to je to nejstarší zapojení pomocí SCARTu. Dřív to tak měla všechny videa.

Musíš mít kabel na jedné straně SCART, na druhé 3x cinch - z toho je důležitý hlavně ten žlutý na video - (nebo žlutý cinch a jack)

Ideálně toto:
[http://do-domu.pics.eternity.cz/nahled_velky/295840 93.jpg]