Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přepálit bootovací soubor *.iso (CD) na DVD?

Mám nějakou distribuci Linuxu ve formě *.iso souboru (obraz CD), kterou bych si chtěl vypálit na medium typu DVD, anžto momentálně po ruce žádné vypalovací CD nemám.

Zkoušel jsem programy UltraIso a MagicIso, které tuto možnost nenabízejí. Je vůbec takový postup uskutečnitelný?

Pratele, tak diky hostovu ujci sla ta Linuxova distribuce prepalit na DVD, takze jsem nabootoval do Mandrivy, o cemz svedci skutecnost, ze jsem se sem pripojil a soucasne, ze neumim nastavit cestinu.

Problem je vyresen, jdu badat

To je nějaké LiveCD, které se se mnou při instalaci moc nebavilo. Jinak je to EN verze, ale češtinu chválabohu obsahuje.

Zatím mám jenom takříkajíc zaváděcí (deflorační) pocity, ale řekl bych, že ten Linux je velice intuitivní. Aniž bych na cokoliv sáhl, chodí mi Internet a kromě rozlišení vše vypadá nastaveno tak, jak by mělo být.