Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc2 - chip?

synovec dostal k vánocům PC 2, hrajou mu v něm vypálené DVD ale vypálené hry nikoli
pry je to nějakým chipem, je to pravda?
byl u něho kamarád a že se to musí nějak 2x za sebou restartovat, ale stále to nejde
co se má udělat (nějaký postup) aby to spustilo i ty vypálené hry, děkuji

beru na vědomí! ano napsal jsem to tak nějak ,,škaredě,, ale mě to prostě naštvalo!!
tak mi prosím vysvětli co je to blbě vypálené CD/DVD
za ty ,,stovky vypálených CD/DVD,, se mě ještě nestalo, že bych ,,blbě vypálil,, disk! buď mám štěstí, nebo to prostě nejde ,,blbě,, vypálit!!
ale co jsem slyšel od kolegů, tak pokud udělali nějakou chybu při pálení, tak disk byl už při vložení do mechaniky, PC2 ... ,,vyhozen,, !!!
tak ještě jednou OMLUVA :-[:-[

Očipováním PS2 každopádně AZ porušuje...

§ 43
(1) Do práva autorského neoprávněně zasahuje ten, kdo obchází účinné technické prostředky ochrany práv podle tohoto zákona.
(2) Do práva autorského neoprávněně zasahuje také ten, kdo vyrábí, dováží, přijímá, rozšiřuje, prodává, pronajímá, propaguje prodej nebo pronájem nebo drží k obchodnímu účelu zařízení, výrobky nebo součástky nebo poskytuje služby, které
a) jsou za účelem obcházení účinných technických prostředků nabízeny, propagovány nebo uváděny na trh,
b) mají vedle obcházení účinných technických prostředků jen omezený obchodně významný účel nebo jiné užití, nebo
c) jsou určeny, vyráběny, upravovány nebo prováděny především s cílem umožnit nebo usnadnit obcházení účinných technických prostředků.
(3) Účinnými technickými prostředky podle tohoto zákona se rozumí jakákoli technologie, zařízení nebo součástka, která je při své obvyklé funkci určena k tomu, aby zabraňovala nebo omezovala takové úkony ve vztahu k dílům, ke kterým autor neudělil oprávnění, jestliže užití díla může autor kontrolovat uplatněním kontroly přístupu nebo ochranného procesu jako je šifrování, kódování nebo jiná úprava díla nebo uplatněním kontrolního mechanismu rozmnožování.