Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vylepšení počítače

Mám PC sestavu tři roky a chtěl bych jí trochu a postupně vylepšit a tak bych chtěl poprosit o radu,když mám zákl.desku Asus P4VP-MX LAN (VIA P4M266A,int.VGA+AGP port),zda do ní mohu vložit nějaký novější procesor(dvoujádrový) a výkonější graf.kartu?Nebo musim investovat i do nové zákl.desky?

1. Nejlepší řešení je:
Nová základní deska + Nový procesor + Nová paměť + Nová grafická karta
pokud ostatní je použitelné.

2. Levnější řešení je pouze nová grafická karta. Nic víc.

Pokud by sis chtěl zvednout velikost RAM, pak vzhedem k nízkým cenám DDRII se vyplatí výše uvedené řešení (MB + CPU + RAM + GK) podle bodu 1. To samé platí o výměně CPU z důvodů kompaktibility se základní deskou.

Takže máš podle mě pouze dvě možnosti.