Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová klávesnice a myš

Dostal jsem od Ježíška bezdrátový set klávesnice a myši Labtec Media Wireless Desktop 800. Mám s ním ale problémy, někdy mi PC po startu nenaběhne a objeví se hláška: Keyboard error or no keyboard present. Co s tím? Nepomůže pak ani restart, pomůže pouze zapojení drátové klávesnice do PS2.

Další věcí je, že jsem byl u původní drátové klávesnice a myši zvyklý, že můžu PC spouštět pomocí pohybu myši nebo zmáčknutím mezerníku na klávesnici, měl jsem to tak nastavené v BIOSu. Lze to také provádět na bezdrátové klávesnici a myši? Lze to nějak nastavit v BIOSu?

Mám systém WinXP sp2 cz, základní desku s chipsetem Intel 815 EP.

Počítači je šumák jestli je klávesnice drátová nebo bezdrátová. Ten počítač to prostě nemá ani šanci poznat.
Jedná se tu spíše o to, že dříve jsi měl PS2 zařízení a nyní USB a to co šlo na PS2 nejde u USB. Ale s tím, že zařízení je bezdrátové to nemá nic společného.