Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk ale ...

mam uplně novy počítač
CPU typ DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333)

a zvukovka
Zvuková karta Analog Devices AD1988B @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

Normálně to všechno běhalo jak má, ale jednou zapnu pc a nejde zvuk. Mužu pouze mluvit do mikrofonu.
V ovladani zvuku nic nemam mute
moje sluchatka sem zapojil do mp3 a jdou.
zkoušel jsem taky stahnout nějaky ovladače. Aspon doufam, že jsouto ovladače :) (SoundMAXAD1988B_V510016110_32bitxp)
a tam mi to píše, že to není zapojeny- přitom to zapojeny je jak to puvodně bylo. (jinak mikrofon mam v ružovym nebo co to je za barvu a sluchatka v zelenym konektoru)

Nevíte co s tím ? :)

Dobrý den,to nevypadá na zvukovku,když mikrofon jde,podívejte se do nastavení zvukových zařízení,jestli jsou dobře nastavena,musíte mít nastaven záznam i přehrávání,ten funkční mikrofon vypovídá,že máte nastaven pouze záznam a navolen mikrofon.

Ve správci zařízení odstraňte zvukovku,restartujte a uvidíte,jestli ji Vaše PC nachází,jestli ano,tak pro ni nainstalujte příslušný ovladač,vyzve Vás to k instalaci automaticky.Po instalaci raději opět restartujte,ať je jistota načtení ovladače.