Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk ale ...

mam uplně novy počítač
CPU typ DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333)

a zvukovka
Zvuková karta Analog Devices AD1988B @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

Normálně to všechno běhalo jak má, ale jednou zapnu pc a nejde zvuk. Mužu pouze mluvit do mikrofonu.
V ovladani zvuku nic nemam mute
moje sluchatka sem zapojil do mp3 a jdou.
zkoušel jsem taky stahnout nějaky ovladače. Aspon doufam, že jsouto ovladače :) (SoundMAXAD1988B_V510016110_32bitxp)
a tam mi to píše, že to není zapojeny- přitom to zapojeny je jak to puvodně bylo. (jinak mikrofon mam v ružovym nebo co to je za barvu a sluchatka v zelenym konektoru)

Nevíte co s tím ? :)

Ve správci zařízení odstraňte zvukovku,restartujte a uvidíte,jestli ji Vaše PC nachází,jestli ano,tak pro ni nainstalujte příslušný ovladač,vyzve Vás to k instalaci automaticky.Po instalaci raději opět restartujte,ať je jistota načtení ovladače.

Kodeky se instalují kvůli přehrávání videa. Pokud nejde žádný zvuk, tak mu kodeky budou platný, jako mrtvýmu kabát.
Dobrá rada zazněla výše - zvukovku odebrat a znovu nainstalovat, případně přeinstalovat ovladače.