Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iFrame

<iframe src="debata/index.php" frameborder="0" width=800 height=600 align="center" scrolling=no name=debata>
</iframe>

Pomocí tohoto iframe mu mám na webu zobrazeno forum, bohuzel sem zjistil, ze pokud je forum pres stranku uzivatel si nemuze zobrazit prispevky, ktere se nevesli do tohoto fora. Nevite prosim nekdo jak toto vyresit lepe? Treba pomoci nejakeho javascriptu, nebo..?
Ukázka:www.fotkynaprani.cz

Proč cpeš fórum do IFRAME? A ještě bez posuvníků? Spolehlivý způsob, jak odradit návštěvníky.

Buď fórum integruj přímo do vlastní stránky nebo ho dej na samostatnou stránku.
Na javascript zapomeň - k tomuto účelu je to nesmysl a někteří lidé ho mají třeba vypnutý...

Z mého pohledu jsi vložil stránku do stránky (= IFRAME), což je jen berlička. Tou integrací jsem měl na mysli, že by fórum bylo přímo součástí tvé stránky - tedy žádný IFRAME, ale jeden kód. To není možné v případě, že např. používáš fórum jako službu od nějakého jiného serveru nebo to konkrétní typ fóra neumožňuje.

Ta samostatná subdoména není nutná. Když už bys chtěl mít fórum samostatně, tak stačí třeba podadresář fotkynaprani.cz/forum.

Aha už ti rozumím.
No používám systém PunBB, ale vubec nevim jak ho vnorit do stranky. Tak touto cestou bych se chtel zeptat zda nekdo nevim jak vlozim toto forum do stranky? Nechci to delat systemem pokus omyl. Napada mne tedy moznost, ze vlozim obsah index.php /fora/ do stranky debata.php. Ale nevim zda to jde takhle jednoduse, nebo zna nekdo lepsi, uhlednejsi system?

Nejde jen tak vložit index fóra do tvé stránky - měl bys tam 2x hlavičku stránky. Je potřeba upravit šablonu fóra (odebrat hlavičku a ukončovací tagy) a tento vnitřek si pak umístíš na své stránce kam budeš chtít...

Google to potvrzuje:

It's simply a case of modifying the main template and moving the PunBB code inside the relevant container in your own design.

Nebo ta další - často využívaná - možnost, dát fórum na samostatnou stránku a na hlavní stránce webu vypisovat např. jen posledních deset příspěvků - k tomu existují hotové "mody" alias "hacky".