Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartovani PC

Cus. Kdyz hraju Warcraft 3 TFT tak se mi nekdy po 10 min, nekdy po 3 hodinach restartuje PC ( ozve se takovej divnej zvuk, jakoby se zaseklo CD a tvrder restart). Tento problem se mi stal i jednou pri hrani Serious Sam 2, ale jen jednou za 13hodin hrani... Konfigurace PC je:

Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6420 @ 2.13GHz (2 CPUs)
Memory: 2048MB RAM
Hard Drive: 320 GB
Video Card: ATI Radeon HD 3870
Manufacturer: MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD

Tento problem se mi stal jen u techto hrach, jinak hraju World of Warcraft na plny detajly a za 600 hodin hrani nic... Ani Supreme Commander (pomerne nova hra) na plny detaily jede bez problemu ... Zkousel jsem merit teploty, ale to se zdalo byt taky v pohode ... Preinstaloval jsem hru a taky nic... Uz nevim jak dal :/, tak prosim o odpoved a predem dekuji ...

a mame to :-)

pocitam ze na krabici od grafiky mas napsano stejne jako ja minimum 450w (a tim vyrobce memyslel zdroj od eurocase). Me pc s pretaktovanym c2d a 3870kou padalo s 400w fortronem (2 disky,1xDVDrw,4xram., tuner). Poridil jsem do foroty predimenzovany Chieftec 560W a podarilo se mi pretaktovat to jeste dal. Restartovani zmizelo.

divné to není, nejspíše tyto hry využívají více buď CPU nebo funkce grafiky (není 3D jako 3D; přičemž to nemusí být na pohled patrné). Tvůj zdroj asi běží na hranici svých možností (tipuju minimálně +12V větev), s tím, že se stav bude určitě zhoršovat, jak se bude zdroj postupně vypalovat a kondíky v něm schnout. Nakonec v něm práskne, začoudí se, a pak to máš padesát na padesát, jestli ssebou vezme do věčných lovišť i desku, HDD a DVD.

Osobně doporučuju nákup značkového zdroje min 450W, tj. např. Fortron, Chieftec, Seasonic apod.

edit: zkus k němu čichnout, pokud je cítit spáleninou (byť jen trošku), tak "je to tam"

Moje chyba, na ten zdroj jsem se dival pres zrcadko, protoze se mi to nechtelo vytahovat cely a videl jsem tam 420 W, ted jsem si ho vyndal a je tam 450 W, ale je to asi fuk kdyz rikate ze je stejne na prd :) no diky moc, kdyz uz vim cim by to tak mohlo byt tak zajdu za tim klukem co mi skladal pc a nejak se dohodnem ...