Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba www

prosim poradte mi ako sa tvori www stranka a ake programi na to potrebujem .
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Také můžeš mrknout na polopate.jakpsatweb.cz
Jak udělat webík není na jeden příspěvek, jako napsat recept na utopence.
Nejdůležitější podle mě je, pochopit princip. Jazyk HTML není těžký a navíc na všechno jsou tuny návodů, takže když člověk neví něco konkrétního, najde si to.
Podle mě je i důležitá představa, co chce a jak to má vypadat. Pak to začít tvořit, třeba podle těch návodů.