Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladac na Sansa e260, ,

Dobry vecer
prosim o pomoc kluk dostal s Americi tuto MP4 a bohuzel bez cd a pres moji snahu se my nedari najit ovladac na internetu aby snim komunikovalo me PC Win XP Profesaional
Sansa e260, 4GB (MP4+FM+záznamník+ USB disk+microSD) - SanDis
diky moc za pomoc

Pro toto zařízení není ve Windows XP žádný ovladač potřeba. Prostě jej připojte.
Pokud se nezobrazí, odpojte jej, přepněte do "MSC" režimu - to provedete v menu přístroje postupem: "menu" -> "Settings" -> "USB" -> "MSC". A znovu připojte k PC.

Dobrý den, koupila jsem si asi tak před třemi měsíci sansadisk e260, usb kabel mám, ale když připojím mp3 do PC stále mi to ukazuje aktualizovat databáti a zápis....PC toto usb vůbec nepřečte, co mám dělat? děkuji za odpověď...