Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladac na Sansa e260, ,

Dobry vecer
prosim o pomoc kluk dostal s Americi tuto MP4 a bohuzel bez cd a pres moji snahu se my nedari najit ovladac na internetu aby snim komunikovalo me PC Win XP Profesaional
Sansa e260, 4GB (MP4+FM+záznamník+ USB disk+microSD) - SanDis
diky moc za pomoc

Dobrý den, koupila jsem si asi tak před třemi měsíci sansadisk e260, usb kabel mám, ale když připojím mp3 do PC stále mi to ukazuje aktualizovat databáti a zápis....PC toto usb vůbec nepřečte, co mám dělat? děkuji za odpověď...