Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměť. karta pro k750i

Zdravím ....je to troch mimo ale, snad mě pomůžete :))..... Chtěl bych si koupit 2GB kartu pro mého SE k750i. Jako správný ČECH hledám tu nejlevnější (ale přesto kvalitní). Poradíte mě prosím z odkazu vybrat firmu od které si ji mám objednat (nějakou firmu která mě nějak "neojebe"). A SONY, SANDISK či jiné?
http://www.zbozi.cz/?q=memory+pro+stick+duo+2gb&max StockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&stars=-1&or d er=cheapest&minPrice=&maxPrice=
Co ten shop-centrum? (nemáte s ním zkušenost?

Děkuju za rady a přeju vám šťastný nový rok!!!!!

Není to mimo ;-)
Změna kategorie, původně: Pokec (host)

ako už bolo písané,Sandisk,ako alternatívu možno použiť Kingston,A-Data,v telefonoch obvykle bezproblémový PQI,Samsung,podla možností sa vyhnúť všelijakým hi-speed a podobne označeným kartám,tie obvykle zoberie mp3 prehrávač,foťák,v telefonoch už je obvykle problém s kompaktibilitou

S PQI som uz zazil problemy s tusim compact-flash kartami takze PQI by som sa radsej vyhybal.
Inac suhlas, najlepsia volba asi bude Sandisk. Na cenu by som sa nepozeral, dnes uz cena 2G karty nie je nijak zavratna a ani rozdiely cien nie su nijak velke, takze radsej zobrat kvalitu (Sandisk)

vzhladom na pôvodnú otázku,kde bolo uvedené,že sa viac-menej hladá hlavne lacná alternatíva,ja osobne som originálne Sony karty z tohto dôvodu schválne vynechal,tie nemajú obvykle až tak príjemné ceny ako Sandisk,Kingston a spol,samozrejme záleží aj na konkrétnych predajcoch ,aj kde sa budú karty nakupovať,inak vyzerajú ceny na internete,inak v klasickom kamennom obchode,iné ceny budú,pokial má niekto možnosť si to kúpiť v nejakom velkoobchode ako Metro ap.

Tak já mám v mé K750 2GB SONY a naprostá spokojenost.Funguje bez problémů.Jinak ci mi říkala tech. podpora SE,tak oni garantujou bezproblémov= fungování s kartami o max velikosti 1GB u větších nemůžou zaručit funkčnost.Problémy jsem ale žádné zatim neviděl

To nevím kde jsi to slyšel ale na oficiálních stránkách výrobce píše že K750i podporuje karty až do velikosti 2GB ale klidně si můžeš koupit i 4GB kartu mám to osobně vyzkoušeno a pouštím si z ní mp3ky a i na spoustě stránek kde se diskutuje o k750i píší že 4GB karty jsou vyzkoušeny a fungují v tomto mobilu bez problémů já osobně jsem si zakoupil kartu Sandisk z Aukra a jsem s ní maximálně spokojen.