Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměť. karta pro k750i

Zdravím ....je to troch mimo ale, snad mě pomůžete :))..... Chtěl bych si koupit 2GB kartu pro mého SE k750i. Jako správný ČECH hledám tu nejlevnější (ale přesto kvalitní). Poradíte mě prosím z odkazu vybrat firmu od které si ji mám objednat (nějakou firmu která mě nějak "neojebe"). A SONY, SANDISK či jiné?
http://www.zbozi.cz/?q=memory+pro+stick+duo+2gb&max StockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&stars=-1&or d er=cheapest&minPrice=&maxPrice=
Co ten shop-centrum? (nemáte s ním zkušenost?

Děkuju za rady a přeju vám šťastný nový rok!!!!!

Není to mimo ;-)
Změna kategorie, původně: Pokec (host)

Tak já mám v mé K750 2GB SONY a naprostá spokojenost.Funguje bez problémů.Jinak ci mi říkala tech. podpora SE,tak oni garantujou bezproblémov= fungování s kartami o max velikosti 1GB u větších nemůžou zaručit funkčnost.Problémy jsem ale žádné zatim neviděl

To nevím kde jsi to slyšel ale na oficiálních stránkách výrobce píše že K750i podporuje karty až do velikosti 2GB ale klidně si můžeš koupit i 4GB kartu mám to osobně vyzkoušeno a pouštím si z ní mp3ky a i na spoustě stránek kde se diskutuje o k750i píší že 4GB karty jsou vyzkoušeny a fungují v tomto mobilu bez problémů já osobně jsem si zakoupil kartu Sandisk z Aukra a jsem s ní maximálně spokojen.