Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Direct3D pod Radeon 9200

Zdravim,
znamy ma problem po reinstalaci Win rozchodit Direct3D pro svuj radeon 9200.

tohle je vytazek z fora kde ma jeden user stejny problem
Dobrý den, po instalaci nových ovladačů na graf. kartu (Ati Radeon 9200) nastal problém s DirectX. Pri spustení "nástroj pro diagnostiku rozhraní directx" a rozbalení záložky "zobrazení" mi to u funkce rozhraní directX ukazuje,ze Direct3D neni k dispozici.

Funkce rozhraní Direct3D není k dispozici. Ověřte u výrobce hardwaru, zda se jedná o konečnou verzi ovladače."
.

Zkusil jsem pres LOGMEIN poresit
a) omega drivers
b) reinstalovat directx
c) stahnout ATI ovladace z webu.

Ve spravci zarizeni neni ani jedna chyba.. Jo a DxDiag hlasi ze u graf. karty neni zadna pamet :)

Nenapada me ted co dal zkouset.. nejake napady?

Diky

pokial dxdiag hlási,že na grafike nieje žiadna pamäť,to znamená obvykle[pokial vychádzam z toho,že samotná grtafická karta nieje poškodená],že sú nesprávne nainštalované,poškodené alebo nekompaktibilné ovládače k čipovej sade základnej dosky a preto nemôže byť správne inicializovaná agp zbernica a adresovanie a mapovanie grafickej pamäte a vyhradenie systémovej pamäte pre agp texturing,čo treba spraviť,to už napísal M.M vo svojom príspevku