Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s jakymkoliv instalovani

Dobry den, pokazde co chci neco nainstalovat tak mi to primo ve spustene instalizaci napise ze nebyl nalezen x.cab
Zkousel jsem preinstalovavat aji operacni systemy(win xp,vista) a porad nic.

Jinak sestava 6000+ amd
8800 GTS 512 G92
500 GB HDD
2x 2 GB ram

Dekuji za odpovedi

Zkuste vyndat jeden modul RAM a pak zopkujte nějakou tu instalaci. Nemyslím, že by RAM byla špatná (což samozřejmě také může být), ale 32-bitové systémy neumí plnohodnotně 4GB obsloužit, což by teoreticky mohlo způsobit nějaký problém.