Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s jakymkoliv instalovani

Dobry den, pokazde co chci neco nainstalovat tak mi to primo ve spustene instalizaci napise ze nebyl nalezen x.cab
Zkousel jsem preinstalovavat aji operacni systemy(win xp,vista) a porad nic.

Jinak sestava 6000+ amd
8800 GTS 512 G92
500 GB HDD
2x 2 GB ram

Dekuji za odpovedi

Takže jsi instaloval čistý systém Windows XP nebo VIsta. To proběhlo bez problémů.
Pak jsi začal instalovat třeba Office 2007. A co přesně počítač hlásí?! Případně sem vlož obrázek s chybou.

Dříve ty programy instalovat šly? Nebo nejdou od začátku, co ten počítač používáš? Zkus otestovat disk utilitou od výrobce a paměti Memtestem (viz hledání v poradně).

No vida že něco vytlačíš :-D
Chyba 2350 -googlovatelný jako error 2350
-----
321444 (bod 7 a dále) +miliony jiných odkazů ukazují jednoznačně na toto.
------
Zřejmě se snažíš instalovat se starým nebo poškozeným MS installerem.Takže ho přeinstaluj.

Edit//kdo nemá account na rapida,tak to otvírat ani nebude,ten screen.

Uf, já nevím, jak ti to mám jinak říct - podle mě je nějaký problém s přenosem souborů do počítače - ať už to nahráváš z CD, z image souboru nebo přes síť od souseda. Prostě tam někde dochází k poškození souboru. Ty Visty z originálního CD ti šly nainstalovat na první pokus a bez chyb? Nebo nějaké jiné originál (lisované) CD šlo nainstalovat?

Nebo když píšeš, že je to nový počítač, tak jej odnes reklamovat.

zdarec, dal jsem do guglu: cannot find cab file

prvni odkaz byl (nejlepsi je to vo tech citronech):

If you experience problems installing with a message claiming the install pack cannot find a cab file that IS clearly on the disk try this. If you are using XP or similar administrator system then this may be a security policy setting. If you enable the Windows registry setting to restrict access to cdrom to local accounts only. To fix open administrative tools - local policy - security options - Devices: Restrict CD-ROM access to locally logged-on users only. Change to disabled.

I found this worked not only for this game but other installation packs that use CAB files.
_________________
If life gives you lemons, squeeze the juice into a watergun and shoot other people in the eyes.

Zkuste vyndat jeden modul RAM a pak zopkujte nějakou tu instalaci. Nemyslím, že by RAM byla špatná (což samozřejmě také může být), ale 32-bitové systémy neumí plnohodnotně 4GB obsloužit, což by teoreticky mohlo způsobit nějaký problém.