Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost složky Windows

Uveďte velikost vaší složky Windows...

Moje složka Windows má velikost 2.64 GB Je hodnota v pořádku? Windows XP SP2, bez dodatečných aktualizací, temp zabírá 30 MB, LOG ZA 344 MB Mám pocit, že ta složka roste zhruba o 100 MB za 3 měsíce. Ještě nedávno měla 2,3 GB... Viry, spyware není... Instalace stará necelé 3 roky.

Samozrejme. Na samotnem wine hq maji binarky pro Linux, BSD a Windows. Samozrejme muze bezet v podstate na jakemkoli OS, ke kteremu je k dispozici gcc a g++ ( pripadne jine kompilatory ) a je na nich mozne take prelozit potrebne knihovny. Takove windows aplikace napriklad na ppc platformach :-D. Tam samotne windows instalovat nejdou.

Přátelé chci se s vámi poradit, kde co odebrat, protože moje složka Windows už nabrala obludných rozměrů, a to 6,67 GB! Notebook Acer Aspire 5101 má WindowsXP Media Center Edition, je po instalaci SP3 a IE7. Na viry a spyware počitač zkontrolován NODem32, SuperAntispyware.
Vybral jsem velikost těch největších složek (od 100MB):
Aktualizace(ty zašedlé složky s dolarem vepředu a vzadu): 977MB - z toho $NTServicePackUninstal$: 520MB

další složky:
assembly: 243MB
ehome: 126MB
Fonts: 126MB
Help: 136MB
Inf: 102MB
Microsoft.NET: 233MB
mui: 102MB
pchealth: 115Mb
ServicePackFiles: 618MB
SoftwareDistribution: 795MB
a složka System32 má 2,34 GB!

Temp je prázdný, video žádné uložené nemám. Poradíte?(krom hraní s pinďourem, jak bylo už napsáno výše;-)). Vím, že ty aktualizace se dají nějak probrat, ale nevím přesně kterou složku je nutné ponechat. A ještě mně děsí složka system32 svou velikostí. Děkuji za fundované rady.

Tak po odmazání $...Uninstal$ jsem se dostal na velikost Winů na 5,7GB. Ještě ten System32 mně děsí, složky:

autorun: 756MB
config: 363MB
mui: 52MB
Reinstall Backups: 95MB
a plno složek (kolem 35 složek) o velikosti okolo 2,5MB zřejmě národního prostředí (např: en-US), které mají uvnitř příponu .mui.
Neporadíš?

Teda s těmi obrázky byste měli dát někam do složky "Než položíte dotaz" návod, jak to do příspěvku vložit - než si na to člověk vzpomene:-|.
Takže: podadresář ServicePackFiles\ složka i386(velikost 615MB)- podle mně obsahuje soubory po instalaci SP3.
i386tz7.png
podadresář SoftwareDistribution\ složka Download\ složka dd9ab5193501484cf5e6884fa1d22f9e (velikost 646MB)
http://img115.imageshack.us/img115/455/downloadxk5. png
Na disku C:\ je v kořenovém adresáři podadresář I386, který má také přes 65OMB a myslím, že sloužil při instalaci buď SP3 nebo IE7. Ten by se snad mohl smazat?
http://img115.imageshack.us/img115/1258/i386nacrd8. png